Follow by Email

21 Ocak 2012 Cumartesi

ORGANİK PAZAR

    10 aydır babamıza devrettiğimiz pazar alış verişi görevini bugün artık geri aldık.İnsan pazara gitmeyi bu kadar mı özler ? :)
    Bizim organikle tanışmamız Deniz'e hamile kaldığımı öğrendiğim gün başladı.Ogün bugündür her cumartesi hiç üşenmez sabah 6 da Bomontide kurulan organik pazara gider sebzeden meyveye tutunda deterjana kadar bütün ihtiyaçlarımızı buradan alırız.Yıllarca çok pahalı olduğunu düşünüp bu kadar zaman nasıl böyle güzel lezzetlerden mahrum kaldım hala kızarım kendime.Marketlerden zaten her zaman ucuz olan pazar bu hafta don olması sebebiyle çok çok daha ucuzdu.
     Bir çok insan gibi bizde buraları terk edip Egeye yerleşmek daha sakin daha huzurlu daha sağlıklı bir hayat yaşamak istiyoruz.Denizin aramıza katılmasıyla bu istek her gün biraz daha içime işlerken şu an şartların bunu izin vermeğini düşünüp en azından sağlık kısmında elimden geleni yapıp ayağımıza kadar gelen imkanlardan sonuna kadar yararlanıyoruz.
   Ama yok ben üşenirim o saatte kalkıp gidemem karı var, kışı var bunun derseniz buyrun size başka bir alternatif.Kapınıza kapar hayatınızda yemediğiniz en güzel lezzetleri sunan İpek Hanımın çiftliği
Buyrun buda İpek Hanım'a ulaşabileceğiniz internet adresi www.ipekhanim.com
Şimdiden afiyet olsun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder